Frigo-Res

Chłodnictwo przemysłowe

Sprężarka z półki

Każdy może obiecać Ci, że przyjedzie na miejsce awarii bardzo szybko. Jest to możliwe, w końcu współczesne samochody mają duże możliwości. Jakikolwiek serwis może pojawić się w Twoim zakładzie w ciągu godziny, zdiagnozować awarię, po czym zostawić Cię z problemem na około cztery tygodnie, bo tyle czasu będzie potrzebował na sprowadzenie nowej sprężarki lub skraplacza. Z nami tego unikniesz – większość komponentów chłodniczych oraz części mamy od ręki.

Przy jednorazowym zamówieniu oferujemy rabat od cennika producenta na około 10 - 12 % .Przy stałej współpracy serwisowo montażowej i podpisanej umowie z klientem rabat sięga 20-35 % więc ceny są naprawdę atrakcyjne, zależy to również od ilości urządzeń chłodniczych.

Podobnie sprawa ma się z cenami części zamiennych , freonów, sprężarek itp. Mając umowę serwisową z klientem tworzymy u siebie i na nasz koszt magazyn typowych części zamiennych, występujących na obiektach klienta. Ma to jeden zasadniczy plus- ograniczamy przestój i czas awarii do minimum.

Umowę serwisową znajdą Państwo w zakładce Oferta - Umowa serwisowa.

 

Partnerzy