Frigo-Res

Chłodnictwo przemysłowe

O nas

Firma Frigo-Res powstała w 2009r. Założycielem i właścicielem jest Ireneusz Kobiałka. Siedziba znajduje się w miejscowość Wiśniowa woj. Podkarpackie.

W kilku zdaniach chcemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy dotyczącą serwisowania i montażu chłodnictwa przemysłowego, agregatów wody lodowej, komór chłodniczych, mroźni, łuskarek do lodu, klimatyzacji i innych urządzeń chłodniczych.

Posiadamy 16-letnie doświadczenie w pracach montażowo-serwisowych, zdobyte w największych firmach Chłodniczych i Klimatyzacyjnych  w południowo-wschodniej Polsce.  Zapewniamy kluczowym klientom serwis w kilka godzin od wystąpienia jakiejkolwiek awarii. Oferujemy profesjonalny serwis i kompleksową obsługę zamontowanych urządzeń. Należymy do ludzi którzy potrafią naprawić urządzenie, a nie tylko wymieniać na nowe.

Aktualnie zajmujemy się utrzymaniem ruchu w kilku zakładach mięsnych m.in. „DOBROWOLSCY”, „LEŚNIAK”  obsługujemy sieci sklepów „Biedronka”, „Tesco”, „Leclerc”, „SPAR” , a także kilka Hoteli na terenie Rzeszowa i okolic.

Dla stałych klientów, oferujemy atrakcyjne ceny, szybki czas reakcji na zgłoszenia oraz w razie potrzeby całodobową gotowość serwisową. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Gwarantujemy serwis na wysokim poziomie poprzez stosowanie najnowszych osiągnięć technologii oraz profesjonalnego sprzętu.

Na chwilę obecną zatrudniamy dwanaście wykwalifikowanych osób i dysponujemy pięcioma nowymi profesjonalnie wyposażonymi busami serwisowymi, co pozwala nam komfortowo obsługiwać region w promieniu 150 km od naszej siedziby.

Nasz teren działania to południowo- wschodnia Polska. Najbliższe miasta: Rzeszów, Krosno, Jasło, Sanok, Ropczyce, Mielec, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Lesko.

Mapa

Z doświadczenia wiemy że 80% instalacji i urządzeń chłodniczych w Polsce jest źle wyregulowanych , za mało napełnionych, zabrudzonych itp. Co z kolei wiąże się z wysokim zużyciem energii elektrycznej oraz kosztownymi awariami. Wielu naszych klientów zauważyło znaczący spadek rachunków za energię i bardzo małą awaryjność już po kilku tygodniach współpracy z nami. Na potwierdzenie faktu tego posiadamy referencje.