Frigo-Res

Chłodnictwo przemysłowe

Czas

To pewnie pierwsza rzecz, na której Ci zależy. Niesprawne urządzenia chłodnicze generują straty. Znaczenie ma każda godzina. Czas kojarzony jest zazwyczaj z szybkością reakcji – zgadza się, ma ona duże znaczenie, jednakże szybkość reakcji i skuteczne działanie serwisantów jest wynikiem kilku istotnych czynników.

„Frigo-Res”zapewnia  kluczowym klientom serwis w kilka godzin od wystąpienia jakiejkolwiek awarii. Oferujemy profesjonalny serwis    i kompleksową obsługę zamontowanych urządzeń. Doradztwo, montaż oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną agregatów i osprzętu sterującego.

Oferujemy Państwu dwa warianty stałej obsługi:

  1. Tradycyjny – czyli jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00. Rozliczamy się każdorazowo po wykonaniu usługi z rabatem 8%. Termin zapłaty 14 dni – przelew.  Czas reakcji od 2 godzin do 2 dni.
  2. Premium –  Serwis 24h. Rozliczamy się ryczałtowo, co miesiąc FV za gotowość serwisową oraz każdorazowo po wykonaniu usługi. Rabat  30%  terminem zapłaty 14 dni – przelew. Czas reakcji od 2 do 12- godzin.